/ / Отримання стрижки? Запитайте самі ці 7 питань у першу чергу

Отримання стрижки? Запитайте самі ці 7 питань у першу чергу

стрижка стилю питання запитати

Не секрет, що можна змінити волоссястрашно AF З одного боку, ви, нарешті, могли виглядати як твій найкращий образ; з іншого боку, все може потрапити жахливо неправильно, і вам, можливо, доведеться неодноразово ховатись під час очікування того, щоб речі виросли.

Але зміна волосся не повинна бути такоюпровокація тривоги Ось чому розумно точно визначити, що ви хочете (і чому хочете), перш ніж забронювати зустріч. Ми запитали провідних стилістів про те, щоб вони взяли на себе найбільші питання, які ви повинні запитати себе, перш ніж навіть поставити ногу в салоні. Ось їх пропозиції:

ДЛЯ ВИДІВ:

1. Як часто ношу хвостик?

Це вирішальне питання для людей, які євраховуючи скорочення, говорить Стівен ДеКарло, старший стиліст в салоні Мізу Нью-Йорк. Очевидно, якщо ви йдете занадто коротко, ви можете загвинчити себе в відділенні верхнього віку. Поговоріть зі своїм стилістом, якщо ви не впевнені, наскільки швидко ви можете безпечно піти.

Не готовий все це зрізати? Ніколи не бійся - ось чотири способи, якими ви можете створити свою повсякденну булочку:

2. Скільки часу я хочу витратити на моє волосся?

Bangs є biggie для цього. "Коли справа доходить до поштовхів, вони можуть і мають більшу підтримку", говорить Декарло. "Це те, про що я завжди кажу, перш ніж нарізати зуби на жінку". Ви готові прийти для регулярних ударів трим? І ти хочеш, щоб ти стиснути свої удари щоранку? Якщо ні, це, мабуть, не "робить для вас".

3. Я готовий потрясти речі?

Джет Рейс, стиліст знаменитості в Сан-Дієго, кажевона завжди запитує людям, як довго вони думають про зміну, коли кажуть, що хочуть перетворення. "Якщо відповідь на останній місяць або довше, я знаю, що вона готова до нового вигляду", - каже Рис. Якщо ви просто вирішили це за примхою, можливо, дайте йому ще тиждень-другий.

4. Чи виглядає я хочу, щоб існувала?

Ви, напевно, чули раніше, що ви повинні взятималюнки з вами, і стилісти кажуть, що це дійсно хороша ідея - як для них, так і для вас, щоб переконатися, що потрібний вам погляд - це законна річ. Ваш стиліст повинен подивитися на фотографії, які ви принесли, і бути чесними, чи буде виглядати для вас, - каже Рис. Якщо ні, він або вона, як правило, пропонують налаштування, щоб зробити це правильним. (Отримайте приємність і відчувати себе чудово з "Все жіноче здоров'я у 18 DVD"!)

ДЛЯ COLOR

5. Коли я був найщасливішим з моїм кольором волосся?

Здається, це дивне питання, але ФренкФрісчіні, дизайнер кольору в салоні Оон Арвело в Манхеттені, говорить про це. Якщо ви хочете відновити кольори, які ви мали, коли ви були дитиною на пляжі, це говорить про іншу історію, ніж про те, що вам сподобалося на робочій поїздці минулого року. Це означає, що ви дійсно можете шукати бездоглядного, молодшого кольору - ваш стиліст може допомогти вам відтінку, яка працює для вас зараз.

6. Який тон шкіри для більшості року?

Ваш тон шкіри може змінюватися в залежності від часуроку, і чи просто вийшов у відпустку, говорить Фрістіоні, і це може змінити, як довго ти хочеш зберегти колір. Наприклад, якщо ви прагнете бути блідими протягом більшості років, вибілений блондинка може вимити вас.

7. Де я збираюся пройти через шість тижнів? І через шість тижнів?

Зміни кольору волосся - це не жарт, а Фрістіонівказує на те, що вони потребують підтримки, щоб приховати коріння та доторкатися до вицвітання кольору. Якщо ви плануєте зробити великі зміни, і ви хочете, щоб це виглядало нове, переконайтеся, що ви не опиняєтесь за межами міста через місяць.

Очевидно, що зміни волосся є великою справою, іFriscioni вважає, що хороша ідея поглинати ваш новий погляд. Перевірте це на несалонному денному світлі, і подивіться, як ви це почуваєтесь через кілька днів. Якщо ти все ще в захваті, чудово. Якщо ні, зателефонуйте стилісту - він або вона повинні бути готові працювати з вами, щоб отримати це правильно.

Зверни увагу на: