/ / 5 високомолекулярних морозивах, які подібні до партії в роті

5 високомолекулярних морозива, які схожі на партію в роті

високе біле морозиво

Forte Gelato

Протеїн: 15 грам на порцію
Ми знаємо, першого морозива нашого списку немаєнасправді морозиво взагалі. Але желато набагато краще, ніж морозиво, чи не так? Крім того, Forte Gelato виробляється з органічними інгредієнтами, що забезпечують справедливу торгівлю (наприклад, яєчні жовтки з необмеженим клітком для додаткового знежиреність) та молочного білка для додаткового насичення.
Купіть його в ароматах, як: шоколад, ваніль, імбир та еспресо

високе біле морозиво

IceNLean

Протеїн: Від 10 до 20 грамів на порцію
Якщо ви виберете IceNLean у створенні м'язівверсію, ви їсте колосальні 20 грамів білка, завдяки сироватковим протеїном з травами. Це приблизно стільки, скільки ви б отримували в півстаку курячої грудки. Єдиний недолік? Ви повинні бути шоколадним коханцем, тому що це єдиний аромат IceNLean.
Купіть його в ароматах, як: шоколад або легкий шоколад

високе біле морозиво

Процвітати

Протеїн: 9 грам на порцію
Люди, що знаходяться за Трієвом, кажуть, що це можна насолоджувати якхарчова добавка або навіть підвищити ефективність тренувань. Це тому, що ця пінта не просто містить додатковий протеїн, вона також містить у собі 24 різних вітамінів і мінералів і чотири пробіотичні культури.
Купіть його в ароматах, як: солона карамельна, масляна пекан, шоколад, ваніль та полуниця

високе біле морозиво

ВКЛЮЧЕНО

Протеїн: 7 грамів на порцію
ENLIGHTENED називає себе "лід для вас"крем ". І ми повинні погодитися. Хоча ніяке морозиво для вас не краще, ніж, скажімо, сирі овочі, ENLIGHTENED, безумовно, носить поживний сигнал у Бені та Джері у світі, крім протеїну, ви Ви також отримаєте 20 відсотків щоденного волокна в одній порції та лише 5 грамів цукру.
Купіть його в ароматах, як: заморожений гарячий шоколад, арахісовий олійний шоколад, чорна морська карамель та м'ятний шоколад

високе біле морозиво

Halo Top

Протеїн: 6 грамів на порцію
Правда: Halo Top має трохи більше білка, ніж типове морозиво (Haagen-Dazs - близько 5 грамів на порцію), але ми все ще вважаємо, що це заслуговує на місце в цьому списку. Чому? На додаток до цього додаткового грама білка, цілий шматочок Halo Top додає всього 240 калорій і 16 грамів цукру. Порівняйте це з більш ніж 1000 калорій та 76 грамами цукру, який ви отримаєте в грі Haagen-Dazs. Ми б назвали це дуже гарним обміном.
Купіть його в ароматах, як: чіп шоколадного мокко, торт на день народження, лимонний торт і звичайний шоколад, ваніль та полуниця

Зверни увагу на: