/ / 5 Здорова їжа, яка може бути токсичною, якщо ви їсте занадто багато з них

5 здорової їжі, яка може бути токсичною, якщо ви їсте занадто багато з них

небезпечні здорові продукти

Ця стаття була написана Marygrace Taylor і надана нашими партнерами в Профілактика.

Це вислів про те, як насолоджуватись усіма речамимодерація? Це не тільки стосується червоного вина, свіжого хліба або смачних десертів. Це також стосується чистих продуктів. Через те, що ви говорите про горіхи, рибу, листову зелень або цільні зерна, тут майже завжди є приклад, де ви може занадто багато хорошої речі. Ось дев'ять відмінних для вас продуктів, які можуть бути небезпечними, якщо ви перестараєте це. (Втратити до 15 фунтів без дієти з "Eat Clean", щоб отримати "Lean", наш 21-денний план чистої їжі.)

небезпечні здорові продукти

Бразильські горіхи

Ці гігантські горіхи відомі як номер 1джерело селену - важливий мікроелемент, який відіграє важливу роль у відтворенні та допомагає вашому організму боротися з інфекцією. Фактично, лише один бразильський горіх може доставити до 90 мкг селену, що майже вдвічі більше селену, як вам потрібно за день. І одна порція, яка служить (це шість-вісім горіхів), покриває колосальним 777 відсотків від ваших щоденних потреб селену.

Вживання випадкових порцій бразильських горіхів - цедобре, але з їх допомогою щодня може поставити вас під загрозу толерантності до селену, який може призвести до випадання волосся, шлунково-кишкові та неврологічні проблеми, запаморочення і навіть серцеві напади або ниркова недостатність. "Зберігайте це до тижневої служби, або просто один чи два гайки кілька разів на тиждень," каже Джесіка Корінг, Р.Д.

небезпечні здорові продукти

Шпинат, буряк, швейцарський мангал

Нам не потрібно нагадувати, що кожен з ниховочі - це харчова електростанція. Але вони також мають високу кількість природних сполук, що називаються оксалатами. Оксалати насправді працюють як пребіотики для живлення здорових бактерій у кишці. Але якщо ви схильні до каменів у нирках, їдять занадто багато продуктів з високим вмістом оксалатів лише погіршує ситуацію. "Нирки повинні фільтрувати ці сполуки, але у тих, хто схильний до каменів у нирках, нирок важко це робити, що може призвести до накопичення та утворення каменів у нирках, - каже Кердінг.

У такому випадку краще б уникнути їжіякі в цілому високі в оксалатах. Поговоріть зі своїм лікарем, щоб з'ясувати, що для вас найкраще. Якщо вам потрібно вирізати високооксалатні продукти, лікар-дієтолог може допомогти вам знайти альтернативні варіанти нижчої щелепи, такі як капуста або цвітна капуста.

небезпечні здорові продукти

Тунець консервований

Це дешево, зручно і запаковано білкомі всі ці важливі омега-3. Але консервований тунець містить містять ртуть, що може пошкодити нервові системи та мізки розвитку плоду та маленьких дітей. Більш великі кількості ртуті також можуть бути отруйними для дорослих (симптоми - оніміння або поколювання, проблеми із зору і проблеми з пам'яттю). Але фахівці точно не знають, скільки тунця, зваженого ртуттю, потрібно їсти, щоб хворіти.

Білий піщаний тунець містить більше ртуті, ніжлегкий тунець, і кількість, яку ви можете їсти, залежить від вашої ваги. Наприклад, особа, що має 110 фунтів, повинна дотримуватися менш ніж чотирьох унцій тунця білої Довгоносика чи дев'яти унцій світлих тунців на тиждень. Але людина з 165 фунтами може мати п'ять унцій білого піщаного тунця або 14 унцій світлих тунців на тиждень, згідно з розрахунками з Споживчі звіти. (FYI, банку тунця п'ять унцій.)

Якщо ви вагітні, годуєте грудьми або намагаєтесязадумайтеся, дотримуйтесь встановлених правил FDA: насолоджуйтеся до 12 унцій нижчих ртутних морепродуктів на тиждень, як креветки, лосось, соми або легкий тунець. Для вищої ртутної пухнастий тунця обмежте себе не більше 6 унцій на тиждень. (І залишитися в стороні від цих 12 риб взагалі.)

небезпечні здорові продукти

Червоне м'ясо, устриці та білі боби

Всі три є провідними джерелами заліза, які грають вВажливу роль у доставці кисню до ваших м'язів. І хоча занадто мало заліза може залишити відчуття слабкості та втомленості, занадто багато може призвести до печінкової недостатності.

Звичайно, багато людей намагаються отримати достатньо мінералу в їх раціоні. Таким чином, перевантаження заліза, як правило, буває досить рідко, особливо якщо ваше єдине джерело заліза є їжею, говорить Кердінг. Але якщо ви приймаєте залізо добавок? Це може бути варто поговорити з дієтологом. "Важливо знати, що є вашими потребами, і дізнатися, як збалансувати джерела їжі та добавки", - каже Кердінг.

небезпечні здорові продукти

коричневий рис

Звичайно, складний карбід є синонімом здоров'яїжа Але рис також добре поглинає миш'як, який природно зустрічається в грунті та воді. І коричневий рис, як правило, поглинає більше важких металів, ніж його вишукані аналоги.

Миш'як є відомим канцерогеном людини, іВ даний час немає ніякого порогу безпеки для кількості миш'яку в їжі. Але експерти, у тому числі ті, що в робочій групі з питань навколишнього середовища, погоджуються з тим, що вам не потрібно повністю зрізати коричневий рис. Замість цього спробуйте з'їсти цілі зерна. "Якщо б ви кожен день мали звичайно коричневий рис, спробуйте по черзі з чогось на зразок кіноа, фарро чи просо", - каже Cording. Слідкуйте за упакованими продуктами, які містять рис або інгредієнти на основі рису, як коричневий рисовий сироп (який часто використовується для підсолення натуральних злаків або гранола барів) теж. Краще з'їсти їх раз на кілька, а не кожен день.

Зверни увагу на: