/ / Чи буде Microneedling відмовляти свої розтяжки раз і назавжди?

Чи буде Microneedling відмовитися від ваших розтяжок раз і назавжди?

microneedling

Якщо ви щось подібне до нас, ви, мабуть, не великий шанувальник голок. Але останні тенденції краси включають в себе те, що досить багато з них вас спотикають в лице. Так. Microneedling, яка обіцяє зменшити вигляд шрамів та розтяжок вугрів, серед інших проблем шкіри, набуває популярності як лікувальний засіб для обличчя.

"Мінімально інвазивна техніка microneedlingвключає в себе серію крихітних, дуже тонких голок, які пропускаються по шкірі, створюючи мікро-травми, які викликають синтез нового колагену та еластину, як шкіра починає природно ремонтувати себе ", говорить Денді Енгельман, доктор медичних наук, доктор-сертифікований дерматолог в Манхеттені Дерматологія та косметична хірургія. "Ці мікро-травми стимулюють ріст колагену, ліси під шкіру, які потім покращують вигляд деяких рубців і зморшок. Він також створює канали, які дозволяють різним речовинам - сироваткам або власній плазмі - глибше проникнути в шкіру, що призводить до кращої ефективності продукту ".

Заінтригований? Ось що ще потрібно знати:

Хто повинен пробувати Microneedling?

Будь-хто, хто хоче поліпшити зовнішній вигляд їхкаже, Адріана Родрігес, тренер з менеджменту по догляду за шкірою Sesderma USA, говорить Адріана Родрігес. (Ом, так і в основному всі ми). Тим не менш, є обмеження, він працює тільки для шрамів і зморшок, які знаходяться на поверхневій стороні, тому, якщо у вас є щось дуже глибоке, це не для вас.

Що потрібно знати перед першим зверненням?

Ви повинні забронювати консультацію, щоб перейти до вашогоочікування з дерматологом або естетиком ви побачите, говорить Родрігес. За її словами, вони зможуть переглянути найбільш підходящі продукти для догляду за домом та обговорити попереджувальні та попередні заходи безпеки. Якщо ваша шкіра інфікована, запалена або якщо у вас виникає екзема або відкриті ураження вугрів, зателефонуйте до офісу, щоб дізнатись, чи ви можете перепланувати своє призначення. Чому? Через те, що microneedling може поширювати бактерії навколо вашого обличчя і, можливо, викликати додаткову інфекцію. Хочете спробувати пристрій на дому? "Обов'язково проконсультуйтеся з дерматологом, щоб переконатись, що це лікування підходить саме вам, і якщо продукти, які ви використовуєте, можуть супроводжуватися мікронепроникністю", - говорить Енгельман.

</ p>

Фотографія, опублікована лише Ерлвуд-за прикладом (@radiancebylara)

</ p>

Що таке біль?

Хоча толерантність до кожної людини відрізняється,Більшість експертів описують сенсацію, пов'язану з мікронебезпекою, як допустимий дискомфорт. Як правило, це можна виконувати без будь-якого омертвілого рішення або анестезії (хоча, якщо ви це зробите в кабінеті лікаря, ви можете вибрати вибалуючий продукт, якщо ви відчуваєте, що це потрібно). "Існує, як правило, немає болі, пов'язані з довжиною голки менше, ніж на 5 міліметрів", - говорить Джеймі О'Баніон, президент і співзасновник Beauty Bioscience, виробників GloPRO, пристрій мікрообслуговування на дому, який використовує 0,3 міліметричні голки . Як кажуть, очікуйте пост-процедури почервоніння (це повинно загинути протягом кількох годин).

Як часто вам потрібні лікування для підтримки результатів?

Серія із шести процедур кожні два-чотиритижнів, залежно від стану шкіри. "Після того, як ви досягнете бажаних результатів, рекомендується проводити одноразове лікування кожні чотири-шість тижнів для підтримки", - каже Родрігес. І це слід пам'ятати: за даними Realself.com, найбільшої онлайн-спільної косметичної хірургії, пакет сеансів може запустити вас до 700 доларів (для порівняння, GloPRO коштує 200 доларів).

</ section>
Зверни увагу на: