/ / Останній кращий тренд вибілено Brows: Ви б спробуйте?

Останній краєвид тренду вибілено Brows: чи хотіли б ви спробувати?

Александр Ванг під час тижня моди

Товсті, повні брови були на деякий час зараз(ми дивимося на вас, Карa Деллінгн). Але під час осінньо-зимового 2016 року Нью-Йоркський тиждень моди, який тільки що закінчився вчора, дивний вид погляду взяв центр уваги на шоу Олександра Вана: вибілені брови.

"Всякий раз, коли ми бачимо поп-культурні тенденції [наче повніброви], ми починаємо бачити зворотний зв'язок ", - каже Джоі Хілі, спеціаліст з брів на чолі з Нью-Йорком." Ми бачили повний, товстий чоло так довго на червоній доріжці та на Тижні моди, і часто ми "Почнемо бачити антитезу спливаюче".

На жаль, якщо ти просто смертна (т. не модель злітно-посадочної смуги з вишуканою структурою кісток), вибілені брови не зовсім самий приємний. "Броуз обертає обличчя, тому, коли їх там немає, це може зробити лоб непропорційно великим", - каже Хілі. "Ви можете в кінцевому підсумку виглядати невиразно або як іноземець, що може працювати на злітно-посадковій смузі, але коли людина робить це, їхнє обличчя може виглядати рівномірним і одномірним".

Тим не менш, якщо ви хочете легкі брови, не дивлячисьподібно до дурниці - ви можете зробити тонус-вниз версію цієї тенденції без відбілювання. Просто використовуйте олівець у світлому відтінку. "Олівці мають воскову основу, яка буде легко огортати окремі волосся", говорить Хілі. Спробуй Джоі Хілі Бруу Архітектор Стилос в Плетені (25 долларов США, joeyhealy.com), медовий блондинка. Все, що вам потрібно зробити, це легкий масаж олівця через ваші брови, щоб отримати ефект.

Розкажіть нам у коментарях: чи спробуєте ви вибілені тенденції брова?

Зверни увагу на: