/ / Як розфарбувати брови вдома

Як розфарбувати ваші брови вдома

Еммі росссум великі брови

З Кошика з компакт-класу подушки до листових масокзапускає одну велику міжнародну тенденцію краси за іншою. Тепер, останнім часом відтінення брів, швидко набирає популярність в США. Завдяки живими впливовими людям, такими як модель Кара Деллінгн та актриса Еммі Россум, великі брови в цілому були величезними координаторами останніх сезонів. І експерти говорять, що тонування брів завдяки цьому полегшує його погляд.

"Жінки завжди прагнуть спростити їхпроцедури макіяжу та відтінення брів - це відмінний спосіб скоротити час під час вашого ранкового поспіху ", - говорить Анжела Кім, генеральний директор компанії Insider Beauty, корейський сайти з електронної комерції, що недавно з'явився в США." Тонування бровів теж виглядає неймовірно природним, і більшість людей навіть не зможуть сказати, що ви намацували ваші брови. "На відміну від технологій татуювання та відтінків з минулого року, нові технології дозволяють вам створити вигляд штрихів волосся для вірогідніше повного брова.

Хоча ви, безумовно, можете вибрати професійне лікування відтінення брів у салоні, ви також можете створити вид на дому. Спробуй CLIO Tinted Tattoo Kill Brow + Комплект для формування брів (25 дол. США, insiderbeauty.com), який містить ручку, яка тимчасово відтіннює брови від п'яти до семи днів. Ми також хочемо Wunder2 WunderBrow (22 долара, wunder2.com), який поєднує волосс волокон з пігментним гелем, який кріпиться на шкіру та волосся на кілька днів.

Макіяж художник Тері Канг, який виконує чолорегулярно наливаючи їх на клієнтів, ділиться своїм методом вдосконалення довготривалих відтінків брова. "Тінь триває пару тижнів і робить набагато легше заповнити ваші брови та дні без гриму, ваші брови все одно виглядатимуть досконалішим", каже Канг. Тут перед і після фотографії одного з клієнтів Канга, де ви можете побачити, що робить відмінне тонування:

тонуванням брів до і після

Що вам знадобиться:

Бар'єрний крем
Спробуйте: Вазелін ($ 4, target.com) або Масляна шкіра масла з чаю пустелі (7 доларів США, desertessence.com)

Відтінок брів
Спробуйте: Godefroy Instant Натуральний бint Постійний набір кольорів для брів (13 дол. США, walgreens.com) або Руш Лайш і Бор Тінд ($ 40, sallybeauty.com)

Засіб відбілювання тону
Спробуйте: Засіб для видалення плям Рук Clean Touch ($ 4, sallybeauty.com)

Чистий туш для вій

Синтетична щітка для вовни

Бавовняні мазки та прокладки

Кроки:

1. Нанесіть бар'єрний крем на шкіру навколо області брів, щоб захистити її від забарвлення.

2. Змішайте розчин блакитного відтінку відповідно до інструкцій виробника.

3. Нанесіть відтінок на брови в два етапи. Спочатку нанесіть відтінок губкою на обох бровах. Потім обережно розстебнувши брови з чистою тушкою, щоб імітувати волосяні штрихи для більш природного ефекту, особливо на внутрішній частині лоб, каже Канг. Працюйте швидко, і завершіть кожен крок на обох бровках, перш ніж переходити до наступного, для найбільш рівномірного процесу обробки.

4. Очистіть зайві відтінки навколо брів ватним тампоном, зануреним у засіб для видалення відтінків. Добре, щоб залишити трохи відтінку навколо брів, щоб захопити будь-які чудові волосся для волосся, каже Канг.

5. Залиште відтінок на потрібний час та дію. Хоча від однієї до двох хвилин пропонуються мінімальні мінімальні тону, може знадобитися до 10 хвилин, щоб приховати сірий або досягти глибоко тонованих брів. Дотримуйтесь вказівок виробників саме для вашого бажаного результату кольору.

6. Зніміть відтінок з вологими бавовняними подушечками. Якщо є невелике забарвлення або затінення брів, Канг каже, що це має бути зниклим до наступного ранку.

І остання зауваження: якщо ви пліснявіть, витискуєте або нарізуєте, то перед формуванням бровів завжди краще зафарбувати.

Зверни увагу на: