/ / 5 Легкі способи перемикання твоїх братів на лагідний новий вигляд

5 простих способів перетворити ваші браузери на лагідний новий вигляд

кара дельвіні з повними бровами

Завдяки знаменитостям, як Cара Делівінне, очіРядки більше не відіграють допоміжну роль наобличчя - замість того, вони - зірки. І ніхто не знає цього краще, ніж відгадує формувальника брів та засновника The Brow Gal Tonya Crooks, який працював з афілійцями, такими як Меган Фокс та Дженна Дьяван Татум. Тут Круки ділиться своїми простими порадами на дому, щоб змінити вигляд на чолі, як професіонал.

1. Знайдіть свою арку ... правильним шляхом

Одне важливе повідомлення Крукс належить усімїї клієнти: трафарети не працюють. "Ми навчаємо людей знаходити свою природну форму брів. Багато людей, як правило, думають, чим вище арка, тим краще брови, і це не так. Там немає брикету для кусачки ". Визначення вашої справжньої арки допомагає вашему обличчю виглядати збалансовано:" Природна форма набряку імітує м'язовий рух в обличчя, що є місцем виходу з наших мімічних виразів ", - пояснює Крукс. Загублений контакт з вашою природною аркою? Крукс пропонує зробити собі картину себе, коли ти був молодшим, перед тим, як брови були зачеплені, і починаючи там.

2. Заповніть Brows з різким олівцем

Крукс віддає перевагу олівці до влади, тому що, як вонаставить його "Ви хочете наслідувати довжину волосся і спосіб, яким володіють волоски". Щоб заповнити, почніть з базової лінії - лінії прямо під чолом - у точці, найближчі до носа, та накреслити лінію рівномірно, як можлива від початку до хвоста, каже вона. "Потім зверху зверніть паралельну лінію і перемістіть ці лінії у зовнішньому кутку". Почистіть і поверніться тонким оком, щоб заповнити те, що Крукс називає "областями можливості", які виглядають тонкими.

Перегляньте це відео, щоб дізнатися, як ідеально підстригати свої брови:

3. Використовуйте гель для збільшення

Створення більших брів - це двоетапний процес. По-перше, подібно до того, як ви перекриваєте свої губи, робіть те саме на ваших бровках, вийшовши трохи за межі оригінальної лінії, яку ви малювали. Заповніть цю нову лінію, використовуючи волосся, як штрихи, каже Крукс. Просто переконайтеся, що ви не є різко налаштовуючи лінію брови (щоб не скинути свою природну арку), - каже вона. Потім, використовуючи гель, щоб очистити свої брови, це допоможе їм залишатися і забезпечувати більш товстий вигляд, каже вона.

4. Потемніти свій колір

Трохи проходить довгий шлях. Ось чому Крукс, як правило, рекомендує блондинкам лише тіні відтінка-і-наполовину темніше, а брюнетки лише наполовину відтіняють до повного відтінку темніше. "Темношкірі люди мають трохи менше діапазону, але оскільки вони вже темні, брови автоматично виділяються на обличчі", - каже вона. Оскільки блондини, як правило, мають легкі брови, то, починаючи з них, вони можуть піти трохи темніше, щоб виділитися. Що стосується відбілювання брів, вона не є фанатом. Оскільки брови передбачають симетрію та баланс до обличчя, відбілювання їх може збільшити обличчя вашого лобу, говорить вона.

5. Візьміть сироватку

Брови-сироватки для росту волосся - не Б.С.-Крукс каже, що хороша ціна інвестиції. "Іноді, коли волосяні фолікули видаляються, вони ніколи не повертаються", говорить вона. Гормони, стрес і вік можуть різко вплинути на форму текстури та щільність чола. Мета сироватки: знову змусити брови молоді. "Ці продукти допомагають зростаючій фазі довше і живити волосся так, щоб він виростає трохи темніше і товстіше", - говорить Крукс. Єдиний вилов: Ви повинні йти в ногу з рутиною. "Деякі супер-ефективні, але ви повинні використовувати їх кожен день", говорить Крукс. "Як тільки у вас є результати, вам слід використовувати сироватку від двох до трьох днів на тиждень, або ваші брови повернуться назад". Спробуйте Друга шанс збільшення сироватки ($ 95, thebrowgal.com) або RevitaBrow Advanced ($ 110, revitalash.com).

Зверни увагу на: