/ / Топ 10 Йога Пози для чоловіків

Топ 10 Йога Пози для чоловіків

Йога для чоловіків: людина в позі йоги

Звичайно, хлопці круті з йогою. Зрештою, він повинен знати, що це те, що змушує вас згрібатись в ліжку, не кажучи вже про чилі та сексуальності навколо. Але ви запросили свого самопроголошеного ініціатора йоги до класу, щоб знайти це раптом здається, ніби він накопичували завдання та зобов'язання протягом року як стратегії уникнення? Ну, для нього є новини. Йога не для жінок, як сутінки та соціальні туалети. Йога теж для чоловіків. Фактично, один клас йоги на тиждень або лише кілька позах до тренування може збільшити витривалість, нарощувати сили, запобігти травм і, можливо, навіть запобігти хворобі серця для хлопців.

"Чоловіки часто страждають від жорсткості, зокрема в Росіїстегна, сухожилля і плечі, які можуть призвести до травм або слабкості ", - каже барон Батіст, відомий експерт з майстер-йоги та тренер-помічник з" Філадельфійськими орлими "." Переоцінка будь-якого виду спорту може спричинити повторюваний стрес та інші серйозні травми. Йога - тренування повного тіла, що створює як сили, так і гнучкість. [Вони] повинні мати обох. Один без одного - це рецепт катастрофи ".

Не впевнений, де (чи як) почати його? Прийміть його до практики цих 10 позах. Баптист рекомендує розтягувати хлопців "найчистіші плями" (як плечі, стегна та пах) і зміцнювати м'язи, які не отримують любові під час тренувань на тренажері (наприклад, спина і коліна). Якщо він все ще жахливий про свої податки або безлад в гаражі, що називає його ім'я, пропонують бути його особистим інструктором і підкупити його з пост-практикою нагороди, якщо це необхідно.

Дивись Топ-10 для чоловіків
слайд-шоу.

Щоб знайти більше чудових кроків для своєї людини, відвідайте Центр здоров'я Йоги для чоловіків.

Зверни увагу на: