/ / 4-хвилинний тренувальний тренажер для сексуальних озброєнь та абс

4-хвилинний тренувальний тренажер для сексуальних озброєнь та абс

Здебільшого мені подобається зосередитися на загальному тілітренування Чому? Коли ти вже натискаєшся на час, тренировка, яка націлює всі ваші основні групи м'язів, змусить вас здивуватись.

Тим не менш, тілесні тренування можуть бути чудовимидоповнення до тижневої процедури загального тіла. Те, що мені подобається в цій тренуванні, полягає в тому, що він приймає принцип загальної тренування тіла, щоб залучити якомога більше груп великих м'язів, але зосереджується на верхніх тілах та основних. Результат: замість того, щоб просто закрутити ізоляційні рухи, такі як трицепсові пастки та біцепси, ви працюєте в команді м'язів протягом кожного кроку, щоб в кінцевому рахунку надати вам більш міцну, більш розплановану верхню частину тіла.

Найкраща частина? Вам не доведеться витрачати тонну часу на пітливість, щоб отримати чудові результати. З правильним вагою та належною формою ця схема займе всього чотири хвилини. Це воно. Ви можете зробити це самостійно або додати його як фінішура до загальної тренування тіла, щоб дати вам більше горіти верхній частині тіла. Я люблю кидати його до кінця бігу в тренажерному залі. (Будучи бігунами, багато хто з нас часто нехтують важливістю сильного верхнього тіла та ядра - це хороший спосіб компенсувати все, що знижує роботу тіла, не займаючи надто багато часу.) (Зніміться, потискуйте стрес і відчуйте себе чудово з новим Родалом із DVD-диском з йоги).

Відрегулюйте ваги, які ви вибираєте, залежно від того, як вивідчути цей день. Подивіться трохи важче, якщо ви почуваєте себе сильним, або це єдина тренування, яку ви робите, і йдете трохи легше, якщо ви відчуваєте податок або використовуєте це як фінішер схеми після жорсткої тренування. Зосередьтеся на тому, щоб зберігати щільну, пряму лінію від голови до каблуків по всій схемі (подумайте про активне стискання ваших горбків і основних під час кожної вправи!) І "заспокоюючи" стегна. (Це означає, що ви нахиляєте вагу або підтягуєте його під вашою метою, щоб ваші стегна були максимально нейтральними, навіть на поверхні підлоги, а не в гойдалці збоку або вгору і вниз.) Ці дві речі будуть не тільки допоможе вам активувати своє ядро, вони також допоможуть вам відбити біль у спині.

Зверни увагу на: