/ / Формування брів 101: Зніміть ідеальні брови

Шарінг бризок 101: Смішні ідеальні брови

Як робити брови

Знайдіть свої початкові точки

Хочеш досконалих брів? Тут, де треба розпочати, переверніть свій пінцет (спробуйте Tweezerman Slant пінцет, 23 долара amazon.com) вгору вниз так що відкритий кінець вказуєвниз і покладіть його вертикально поряд із зовнішнім краєм нижньої частини ніс. Точка, в якій вершина закінчується, означає початок вашого чола (який також повинен бути приблизно на один дюйм вище внутрішнього кута вашого ока). Використовуючи олівець, намалюйте вертикальну лінію, щоб розмежувати початок кожного чола, а потім перевірте, чи знаходиться між ним розташований простір над мостом вашого ніс. Видаліть випадкові відхилення.

"Візьміть пряди прямо на корінь і повільно витягуйте їх", - каже Саня Вукетай, власник корпорації Sania в Нью-Йорку.

Продовжуйте читати поради про те, як отримати ідеальні брови.

Захистіть свій вік такими природними секретами краси!

Позначте свої кінцеві точки за ідеальні брови

Позначте свої кінцеві точки

Покладіть пінцет під кутом на твою щокущо відкритий кінець знаходиться в нижній частині носа, а інший кінець доходить до зовнішнього кута вашого ока. Місце, де пінцетом перетинає твій лоб, - це місце, де повинні закінчуватися волоски. Позначте його олівцем, а потім витягніть волоски за лінією.

Визначте товщину чола для ідеальних брів

Визначте товщину бруду

Як правильно зробити ваші брови: Починаючи трохи нижче самої повної частини вашого чола, використовуйте олівець для окантовки, щоб намалювати лінію вздовж нижнього краю вашого чола; вона повинна бути вище будь-яких бродячих волосків, і вона має слідувати за натуральною формою верхньої лінії вашого чола, яка може бути кутовою, злегка вигнутою або навіть прямою. Зніміть смугу під лінією. В остаточному підсумку, ваші брови повинні бути в межах чверті дюйм та половина дюйму у їх найбільш товстих.

Формуйте свою дугу для ідеальних брів

Форма своєї арки

Подивись прямо в дзеркало. Арка повинна пік над зовнішнім краєм вашої райдужної оболонки і лежати прямо на колі лобку: "Уявіть, що вгору-вниз позначки, але з м'якими кутами", говорить Вукетай. Позначте точку окуляром, а потім витягніть рядок волосся вздовж нижньої частини, від внутрішньої точки до точки піку. Після піку формуйте хвіст.

"Зробіть це трохи тонше, ніж основна частина вашого брова, суцільна в кінці", говорить вона.

Дотримуйтесь цих простих кроків, і чудові брови стануть вашими!

Зверни увагу на: