/ / 5 Що сталося, коли я намагався пройти 20 000 кроків на день

5 речей, які сталися, коли я намагався пройти 20 000 кроків на день

20000 кроків на день

Ця стаття була написана квітневим Rueb і надана нашими партнерами в Профілактика.

Привіт, мій прізвись квітень, і я з "Fitbit-aholic: Я" отримав 10 000 кроків щодня до цього року. І хоча це може звучати як скромний бред, я можу запевнити вас, що це не так.

Я потрапив на 10K кожен день, тому що я не маю більшу частинувибір. Я живу в 2,5 милях від мого офісу, за 20 хвилин їзди їзди на машині, за 30 хвилин їзди на метро або за 45 хвилин ходьби. У мене немає машини, а на таксі мене за тиждень буде банкрутом. У метрополітені Нью-Йорка багатолюдно, часто непередбачувано, і коштує 116,50 доларів на місяць.Якщо температура не в одних цифрах або дощі вбік, ходьба для роботи, як правило, мій найкращий варіант. Це також гарантований спосіб отримати 9000 кроків на день, що робить мій ціль у 10 000 не дуже складним завданням (прогуляйтеся на 22 фунти за 8 тижнів і отримайте MP3-плеєр!)

Так після п'яти місяців вирубки більшістьмої кроки просто пересуваючись, я почав відчувати, що я приймаю легкий маршрут. Деякі з моїх друзів з Fitbits працюють вдома, в машині годинник щодня або виходять на пенсію, і вони отримують ті ж самі, якщо не більше, кроки, ніж я. Тому після кількох місяців без особливих зусиль, я вирішив змусити себе вийти з зони комфорту. Ось що сталося, коли я намагався подвоїти свої щоденні кроки на тиждень.

1. Я зробив більше роботи в менший час.

Ви коли-небудь закинули очі на ідеюВикористовуючи ліки від втоми? У мене є, хоча я і бачив багато доказів того, що фізичне навантаження дійсно може збільшити енергетичні рівні. Там просто щось протилежне тому, як робити втомливу діяльність, щоб допомогти вам почувати себе менш втомленим.

Що ж, після цього виклику я вже не аскептик Я швидко дізнався, що чим більше я фізично натискав моє тіло, тим легше було зосередитись. Незважаючи на те, що під час цього виклику мені довелося витрачати більше часу на ходьбу і працювати, я зміг виконати більше, ніж зазвичай. Я перейшов робочі завдання від мого списку справ, як це було нічим. Я побіг поручень, які я відкладаю тижнями, я навіть читав цілу книгу за один день! І випадково, я значно скоротився на щоденний споживання кофеїну. Я просто не потребував додаткового підвищення, щоб чашка кави або, моє нинішнє бажання, може забезпечити банку HiBall для ігристих енергій води.

2. Я спав, як дитина.

Хоча цей виклик зробив мене більш продуктивним, це також було неймовірно фізично втомливим

Зверни увагу на: