/ / 7 Поради щодо подрібнення наступного тренування мегаФорум

7 порад для подрібнення наступного тренування мегаФото

мегаформне тренування

Там не обійтися: Мегаформер у класах, таких як SLT, CHI50 та The Studio MDR виглядає як середньовічний катувальний пристрій.

За інформацією веб-сайту компанії, за допомогою комбінації м'язово-трепетних пружин, шківів і підвісних ремінців машина є ключовим компонентом методу фітнесу Lagree, розробленого Себастьяном Лаграєм.

У двох словах - функція тренування методу ЛагреПілатес-натхненні рухи, які зосереджені на силі. Ці класи отримали репутацію у світі фітнесу як одне з найвибагливіших класів у морі студійних процедур для шліфування зубів. Візьміть це, CrossFit.

"Це важко, але це добре", - каже ЧеріБерд, власник Chi50, фітнес-студія "Лагре" в Чикаго. Ціни на кілька сеансів на цих машинах також можуть бути мучительними. Кожен мегаформер коштує студію близько 10 000 доларів, що, ймовірно, тому студії стягують від 35 до 40 доларів за клас.

</ p>

Відео, опубліковане SLT Strengthen? Lengthen? Tone (@sltnyc) on

</ p>

Якщо ти такий, як ми, то заробляй на таку готівкуозначає, що ви захочете домінувати над тими 50-ти хвилинами тренувань з опором на повне тіло. Не плутати з їжею свого дорогоцінного часу, не залишаючи ніякої м'язи позаду. Ось як максимально використати кожну хвилину.

1. Пам'ятайте "Платформа перевезення" проти "платформи"
Примітка для новачків: "Я завжди кажу новим людям, що єдине, що їм потрібно пам'ятати, - це місце, де є вагони, і де платформа, - каже Берд. FYI: платформа - це стаціонарне місце на передній і задній частині машини. Каретка - це те, що ковзає між обома платформами. Бум.

Мегаформери мають цифри, надруковані наколяски, тому ви знаєте, де покласти руки і ноги для кожного руху, і інструктори навчаються розмовляти через кожну вправ детально, щоб вам не довелося шукати. "Доки ваші вуха відкриті, ви добре", говорить Берд.

2. Сідла в середині
Більшість студій не мають імітатора інструкторарухається на машині перед класом, отже, якщо ви новачок або не впевнені у своїй формі, уникайте кінця рядка, щоб ви могли спостерігати за своїми сусідами з обох сторін. Навіть краще - попросіть інструктора посадити вас між двома досвідченими однокласниками. (Готові до серйозної тренування? Перевірте жіноче здоров'я Поглянь краще голі тренувальний DVD.)

3. Повільно рухайся
Імпульс - це брудне слово в світі Мегаформер. Кожен крок повинен бути зроблений дуже повільним темпом, тому вам треба обійняти цей струс. "Повільне все, щонайменше, до чотирьох підрахунків", - каже Бірд. (Так, це означає, що кожен сповзання повинен тривати чотири секунди або довше.) "Ось як ми запалюємо всі ці м'язові волокна з повільним смиканням і привертаємо вас до точки м'язова усталость ", - каже вона.

4. Зробіть швидкі переходи
На відміну від інших форм низькошвидкісних вправ, виМожна розраховувати на потіння (сильно) в класі Мегаформер. "Кардіофункція вступає в гру, коли ви швидко переходите від одного переходу до наступного," каже вона. "Спробуйте не відпочити, щоб ваш серцевий ритм залишався на цілі 50 хвилин".

5. Перейдіть на додатковий кредит
Цей клас працює, тому що це дуже багатоНеможливо обдурити, і легко підсилити інтенсивність. Підніміть руки вгору в повітрі, щоб перевірити свій баланс, додавши ще одну весну, або сповільнюючи ваші рухи до п'яти чи шести градусів, може допомогти збільшити швидкість горіння.

</ p>

Фото, опубліковане Брукліном Бодібурном (@ brooklynbodyburn)

</ p>
Зверни увагу на: