/ / Як виправити робочу роботу

Як виправити робочу роботу

Чи ти пішов маленьким пінцетом, щасливий вдома(ой!) або забронював зустріч з новим воском, що закінчився надто тонкою роботою (тьфу!), коли справа доходить до збільшення брів, боротьба реальна. І датування, і важливі робочі зустрічі з непривабливою роботою робить вас самосвідомою, як ходити з помітними новими стравами. Ось як звести до мінімуму ваші зростаючі болі.

Може здатися, що всі дивляться на ті крихітні маленькі волоски, що проростають по всьому місцю, але вони не можуть бачити їх, якщо вони не наблизяться ... дійсно закрити Тому припиніть аналізувати свої брови за допомогою зуму, або ви знову почнете перегрітись і затримати процес реабілітації, говорить Анастасія Соаре, експерт з брів та засновник Анастасії Беверлі Хіллз.

Коли ви дозволяєте свої брови заповнити, ви не хочететоркнутися будь-яких волосся, що йдуть прямо під ними. Якщо ріст виглядає дуже незграбним, використовуйте тріску шкіряного підсвічування або кремового маскувальника для маскування соломи, говорить Соар. Maybelline Dream Lumi Touch Маскуючий коректор ($ 8, ulta.com) і Джозі Маран Крейон Коректор Крейон ($ 20, sephora.com) є двома нашими фаворитами.

Залишаючи свої дуги незграбними, лише приверніть увагу до їх нерівномірності. Використовуйте олівець або порошок у тіні, що відповідає вашим волоссям, щоб намалювати мазки в окремих областях. NYX автоматичний олівець для брів ($ 5, ulta.com) і E.L.F. Комплект для студії з брів (3 долари, eyeslipsface.Com) поставляються в широкому асортименті відтінків. Обмотайте пензликом по вашій брови, щоб поєднати колір для більш природного вигляду, і закінчіть, встановивши волосся на місце з чітким гелем брови, - розповідає Соар.

Подібно до того, як ваш скальп повинен бути здоровим для вашогоДля того, щоб вирощувати шпиль, шкіра навколо твоїх брів повинна бути зволоженою та обережною, тому що нові нитки сильні. Сироватка з пептидами, вітамінами та ботанічними екстрактами заохочує відростання, тому час очікування повних брів коротший, - розповідає Соар. Вона рекомендує її самостійно Анастасія Беверлі Хіллз Броу Підвищення сироватки (38 $, sephora.com). Проте, "Пам'ятайте, що сироватки можуть лише стимулювати зростання, виходячи з того, чи фолікули активно виробляють волосся", - говорить Соар. "Якщо фолікул не росте волосся за своєю природою або він занадто пошкоджений, сироватка не утворить волосся".

Щоб ваші брови відполіровані та у формі, вивсе-таки потрібно регулярно чистити воск або пліснути їх. "Подумайте про це як про досвід будівельного блоку," говорить Соар. "Хоча ви, можливо, надмірно витиснули, або ваш віскер, можливо, злетів надто багато, вам все одно треба підтримувати свою форму та отримати тиск у воску, кожні два-три тижні, щоб піклуватися про навколишні території, в яких ви не намагаєтеся щоб відновити волосся ". Отож, призначте зустріч з лосьоном-експертом, щоб очистити навколишні території та оздоблення довгих волосся. Хіба досить, щоб DIY? Використовуйте трафарет брів, як Ardell Brow Perfection Trafarets ($ 4, sallybeauty.com), як керівництво.

Перегляньте це відео, щоб дізнатись, як ідеально доглядати свої брови вдома:

Більше від Жіноче здоров'я:
Розширення брів тепер існують
Експерт зважує на трансформацію брів з бакселореттом Анди Дорфмана
8 кистей для макіяжу Кожна жінка повинна володіти

Зверни увагу на: