/ / Експерт зважує на трансформацію брів Бейкольд Анди Дорфмана

Експерт зважує на трансформацію брів з бакселореттом Анди Дорфмана

Якщо ви спіймали прем'єру сезону Бакалавр вчора ввечері ви побачили лише погляд на божевільні речі, які жінки зробить за любов фермера Айови. Що ти теж бачив? У минулому сезоні Андрі Дорфман з різко відмінними бровами.

Експерт знаменитого брів Рамі Гафні каже, що ви можете простежити цю трансформацію брова до свого першого вигляду телевізора. "Коли вона була Бакалавр спочатку її брови були занадто тонкими, - говорить він. - Тоді, коли вона стала Bachelorette, вони трохи піднімали їх за допомогою макіяжу, формували їх краще, і вона, ймовірно, почала їх вирощувати ».

Оскільки під час зростання можуть існувати прогалиниПроцес, макіяж повинен вступити. Проте Гафні помітив, що минулої ночі з андзійським макіяжю було три проблеми. Якщо ви намагаєтесь розростати свої брови, теж користуйтеся цими порадами, щоб зробити перехід як можна більш плавним:

Колір
Навіть якщо у вас темне волосся, ваші брови повинніне бути таким же кольором. "Це буде виглядати занадто темно, важко і штучно", - каже Гафні, - темні бризи також можуть витримати обличчя ". Ви хочете використовувати щось, що дуже світло-коричневе

Зверни увагу на: