/ / Ваша Остаточна Посібник до бездоганних брів

Ваш остаточний посібник до бездоганних брів

Великі, сміливі брови, безумовно, мають момент.Просто подивіться бриз-блаженних знаменитостей, як Кара Деллінгне та Камілла Бель. Але як ви можете зробити свій розкішний без допомоги групи список макіяж? Ми заручилися порадою від спеціаліста з брови Джоі Хілі, який взяв нас крок за кроком для досягнення заздрощувальних брів:

Найпопулярніший програвач для тренувань, статей та моделей обкладинки

Це була версія нот Кліффа. Ось декілька вказівок щодо того, як ви можете отримати свої брови у формі верхівки:

Перед початком ...
Вимийте обличчя і сідайте біля вікна, щоб отримати природне освітлення. Переконайтеся, що у вас є дзеркало та кутові пінцети з нержавіючої сталі зручні. Хілі любить Твізерермен Слінт Твизер (22 $, tweezerman.com).

Отримати ідеальне розташування
Візьми палець, відчуйте, де саме тилобові кістки є. (Ви будете знати, де це відбувається, тому що це хребет між вашим нижнім чолом та окуляром.) Ваші брови повинні сидіти прямо на вершині цих, так що витискайте будь-які волоски, які виходять за межі ваших кісток черева.

Форма витончено
Зробіть свою арку приблизно дві третини виходуваша брову кістка Спробуйте виявити лише трохи своєї лобової кістки і помилятися на стороні, залишаючи свої брови на товстій стороні. Зрештою, ви можете завжди позбавити волосся пізніше, якщо хочете.

Зробити контроль за ушкодженнями
Якщо у вас є пропуски або шрам на ваших бровах, використовуйте олівець, подібний до Том Форд Бруу Скульптор (44 долара, Томфорд.Com), щоб зробити короткі удари у напрямку росту волосся. Використовуйте спулі, щоб змішувати, так що знаки не помітні. (Якщо у вас немає очевидно редких ділянок, ви можете пропустити цей крок.)

ПОВ'ЯЗАНІ: Як виправити робочу роботу

Підвищіть колір
Використовуйте жорстку щітку, подібну до MAC 208 кутова щітка для брів (20 дол., Маккосметика.Com), наносячи лише на неї насипний крем (знову ж таки, це має бути колір темної частини вашого чола), щоб натиснути макіяж на лоб в напрямку волосся. Хейлі рекомендує його самостійно Люкс Брова Порошок ($ 28, joeyhealy.com). Помістіть сумішшю і повторюйте цей процес, щоб створити відтінок, поки не досягнете потрібного ефекту.

ПОВ'ЯЗАНІ: Експерт зважує на трансформацію брів Бейчелоретт Анди Дорфмана

Встановіть свій вигляд
Використовуйте гель-герметичний брів-гель, як-от Joey Healy Структура Брова Clear Set (25 долларов США, joeyhealy.com), щоб ваші брови залишалися бездоганно протягом усього дня. Тоді ідіть робота цих розкішних обличчя framers!

ПОВ'ЯЗАНІ: Розширення брів тепер існують

Зверни увагу на: