/ / 5 Підсилювачі брів

5 Підвищення брів

Ми всі хочемо чудових брів, але з припливом нових продуктів, там, безумовно, є більше, ніж один спосіб забрати нас туди. Що правильно використовувати?

"Є деякі продукти, які добре працюютьпрактично всі форми обличчя і колір обличчя, в той час як інші не мають і є більш специфічними для рівня майстерності ", - каже майстер косметики Brittany Gay Tenacious Glam Cosmetics у Нью-Йорку на базі спа-салону Oasis Day. Нижче вона проходить за допомогою кожного виду продукту, щоб допомогти ви знайдете свою ідеальну придатність.

1. Порошок
"Я віддаю перевагу порошку для більшого збільшення чола", - говорить Гей." Це, мабуть, найкращий продукт, який підходить для будь-якого способу життя ". Якщо ви можете застосувати тіні для век, ви можете наносити бруд порошок, застосовуються ті ж правила.

Порада щодо застосування: "Використовуйте кутовий кисть [з короткими, жорсткими щетинками]при подачі заявки. Це забезпечить плавне і точне застосування. "Використовуйте наконечник кисті, щоб слідувати контуру брів, розмальовка між волоссям з м'якими, рівними ударами.

2. Олівець
"Олівці для брів хороші для створення трохирізноманітна форма для блідоформованого чола ", говорить Гей." Застосування з олівцем дуже гострий і чистий ". Однак, оскільки застосування настільки гострим, воно вимагає більшої майстерності та практики. Використовуйте з легким дотиком або пом'якште порошком .

Порада щодо застосування: "Застосувати в м'яких штрихах, майже як у вас", - нагадує Гей. - Поширеною помилкою з олівцем є нанесення занадто сильної форми, тому будьте уважними ".

3. Помада
"Помада найкраще використовувати, коли хочеш дужегладкий вигляд, який тримає волосся під контролем, одночасно даючи визначення ", говорить Гей. Оскільки більшість помідів виготовлені з воску, готовий ефект трохи жорсткий. Для більшого руху прилипайте до порошку або олівця.

ПОВ'ЯЗАНІ: Розширення брів тепер існують

Порада щодо застосування: "Використовуйте це економно. Трохи йде далеко."Подібно до того, як ви застосовуєте порошок, використовуйте кутовий щітк, щоб змішувати продукт на шкіру та волоски. Після того як ви занурите кисть у продукт, проведіть пальцем по задній частині руки, щоб видалити надлишок". Використовуйте трохи фундаменту очистити під чолом, щоб досягти чистої форми ".

ПОВ'ЯЗАНІ: 6 Брови не вдається і як їх виправити

4. Гель
Незалежно від того, що ви починаєте, блідо-гель можепідніміть свій вигляд "Гель для брів користується великою кількістю порошку, щоб приборкати волосся на чолі", говорить Гей. "Яскравий гель чудово підходить для брів, які вже темні, і їх потрібно просто розчісувати, і якщо вам потрібно посилити колір, цей продукт чудово підходить для цього". Вона рекомендує завжди вибирати гель одним відтінком легше, ніж ваш колір волосся. "Ідучи занадто темно, може витримати обличчя і бути надто жорстким".

Порада щодо застосування: "Легко нанесіть на лоб

Зверни увагу на: