/ / Як рости сміливим, красивим браузерам

Як рости сміливим, красивим браузерам

Ця стаття була написана Мішель Гроссман і переосмислюється з дозволу Beauty High.

Сьогодні більше, ніж будь-коли, брови - це все. Ті маленькі волоски над нашими очима обертають наше обличчя, що означає, що вони дійсно можуть зробити або порушити наш погляд. І хоча 90-ті роки можуть повертатися в стилі, одна тенденція, яка не повертається, - це надтонкі брови. На даний момент це все сміливіше, тим краще. На жаль, не всім нам пощастило бути благословенними повними бровами. Незалежно від того, чи ви винні у вчиненні або просто природно розріджене волосся, ви не повинні здаватися на ваші мрії про сміливі брехні ще тільки. Хоча це правда, що вирощування ваших брів може бути складним процесом, ми йдемо вам про те, як це зробити, крок за кроком.

1. Не торкайтеся їх
Хоча може здатися очевидним, що ви не повиннівидаліть будь-які брови, коли ви намагаєтеся виростити їх, це набагато складніше, ніж це звучить. Волосся всплескатиме по всій місцевості, речі стануть незрозумілими, і вам доведеться боротися з бажанням їх вибити, однак, найкраще зробити ставку на пінцет та відмінити будь-які зустрічі з воском або різьбленням протягом кількох місяців Просто пам'ятайте, що призвело до того, що ваші розріджені брови до того, як ти повернешся вниз по цій дорозі, дай йому спокій та терпіння, хороші речі вимагають часу!

2. Пофаріруйте Район
Ми знаємо, що відшарування має важливе значення для гладкої шкіри, але наші брови дійсно можуть також отримати користь від неї. Приймаючи м'яку зубну щітку, обережно розслабте брову. Це може допомогти стимулювати ріст волосся.

3. Спробуйте сироватку або вітамін
На курорті є ціла група сиропів, що ростутьринок, який може не тільки допомогти вашому волоссі рости, але також зробити це швидше, оскільки сироватки харчуються пептидами, що сприяє росту волосся у фолікулі. Ви також можете вибрати прийом біотину, який є вітаміном, який зазвичай використовується для стимуляції росту волосся.

4. Наповніть їх
Швидше за все, якщо ви намагаєтеся виростити свої бровиУ вас є кілька листяних місць. На щастя, будь-які розріджені секції можна легко замаскувати за допомогою порошку або карандаша. Виберіть продукт, який відповідає кольору ваших брів, або ви можете навіть вибрати темний відтінок, якщо ви їх хочете бути більш певним.

5. Приборкайте непристойних волосся
Як ми говорили раніше, коли виростають ваші брови,це типово для речей, щоб стати трохи брудним. Під час цього процесу ми рекомендуємо використовувати брову гелю, щоб зберегти волосся на місці. Просто щітка гелю над бровями для більш полірованого вигляду.

6. Приховати небажані волосся
Заповнивши свої брови і встановивши їхяк б ми сказали раніше, не торкайтеся ні волосся, навіть ті, що виросли за формою, яку ви створили, замість того, використовуючи маску для маскування, витріть свою брову Змішайте консилер зверху та знизу, де ви їх заповнили, пам'ятаючи, що вибачте

Зверни увагу на: