/ / Чи старіють ваші брови?

Чи старіють ваші брови?

поради для брів

Ця стаття була написана Елізабет Брус і надана нашими партнерами в Профілактика.

Ви кладете креми навколо очей, доторкнітьсятвій сірий, і ти займаєш час на біговій доріжці, - але що ти зробив для своїх брів останнім часом? Якщо ви ніколи не замислювалися над своїми дугами, крім періодичного твістування, тепер, мабуть, пора стартувати. "Як ваша шкіра і волосся, ваші брови можуть почати показувати свій вік", - говорить експерт аналітики Анастасія Соаре, власник Салон Анастасії Беверлі Хіллз. "Вони можуть згладити, стати грубими і непокірними, або перетворюватися сірими". І так само, як нова стрижка може прибрати цілі роки, добре доглянутий, чітко визначений чол може позичити ваше обличчя молодим виглядом.

Незалежно від того, чи твій витонченість, затухання або засвічення, ми допомагаємо вам отримати їх у формі!

Ваш ворог арки: зниклих браунів

підказки для макіяжу для брів

Проблема: "Подібно до пом'якшення волосся, рідкі бризи з віком стають причиною того, що ви виглядаєте старше вас", - говорить Еліза Петреску, власник елізи "Очі" в Нью-Йорку.
Рішення: Використовуйте порожнину брову, щоб заповнити плями, і зробити ваші арки виглядати товщі.
Brow Fix:
1 Почніть, обережно потягнувши шкіру з одного боку, щоб створити гладку поверхню.
2 З жорсткою, кутовою щіткою, пилом напорошок у тому ж напрямку, що ростуть волосся, використовуючи світлі, пухкі штрихи. Зверніть увагу на хребетних областей, - каже Крісті Шрайхер, експерт із брів у Воррен-Трикомі Салоні в Лос-Анджелесі.
3. Коли ви закінчите, почистіть волоски вгору та вниз за допомогою спулі (це як чиста тушковая паличка); це поєднує і пом'якшує порошок, щоб він виглядав більш природним і видаляє будь-який надлишок порошку.
Необхідні продукти: Ardell Duo Brow Brush ($ 4, sallybeauty.com) і Анастасія Брова Порошковий Дует ($ 23, sephora.com)

Ваша ворона арки: зникаючі хвости

підказки для макіяжу для брів

Проблема: Бруски природно тонкі на зовнішніх краях (вашимхрами) спочатку, але швидке затухання також може бути результатом переповнення. "Хвіст брів - це частина, яка відстежує арку, яка змушує очі виглядати молодим та сексуальним", - говорить Петреску. "Без цього очі здаються незрозумілими та втомленими".
Рішення: Продовжуйте свої брови за допомогою олівця.
Brow Fix:
1 По-перше, визначте, де знаходиться хвіст вашого лобповинен закінчуватися, тримаючи олівець діагонально з зовнішнього кута ніздрі до зовнішнього кута вашого ока. Місце, де олівець перетинається з вашим чолом, - це ваша мета.
2 Розширюйте свої брови до цього моменту, використовуючи олівець брів, щоб намалювати світло, пухкі удари в тому ж напрямку, що виростає волосся.
3. Встановіть олівець і поєднуйте пензликові хвости з іншими волоссями, погладжуючи тонований брів-гель по всій довжині ваших брів.
Необхідні продукти: CoverGirl Brow & Eye Makers Олівець (4 долари, covergirl.com) і Препарат для швидкого гоління Quick Gel Brow Gel (18 доларів США, benefitcosmetics.com)

Ваша ворона арка: Грейс Броуз

підказки для макіяжу для брів

Проблема: "Здалека, сірі або білі брови зникають повністю, що робить ваші функції виглядають незбалансованими", - пояснює Петреску.
Рішення: Камуфляжте безбарвні волоски, використовуючи правильну техніку, яка залежить від кількості сірого кольору.
Виправити:
1 Сховайте кілька шкідників з маркою брів, що відповідає вашому колі брова; точка фетрового наконечника дозволяє фарбувати волосся саме з природним кольором.
2 Якщо у вас значна частина сірого кольору, тимчасово забарвлюйте їх, намалюючи на тонізований брів-гель, який трохи легший за волосся.
3. Якщо ваші брови переважно сірі, фарбування їх - цекраще виправити Попросіть стиліста, якщо ваш салон пропонує послугу (це часто є безкоштовним, коли ви отримуєте кольори волосся), або зробите це в спа. "Навіть якщо волосся на вашій голові - це срібло або сиве волосся, я пропоную пофарбувати брови світло-коричневими", - говорить Петреску. "Це створює кадр для ваших очей, що покращує ваші функції для більш молодого вигляду".
Необхідні продукти: TouchBack BrowMarker ($ 20, touchbackbrow.com) і Паула Дорф Боровий відтінок (20 доларів США amazon.com)

Ваш ворохар ворога: зарослі брауни

підказки для макіяжу для брів

ПОВ'ЯЗАНІ: 3 рішення для заглушених повік

Проблема: Грубисті брови можуть зробити очі меншими. І довше, більш грубі волосся (які з'являються з віком) можуть висуватися на зовнішніх краях, роблячи крильцями незрозумілі, стверджує Стрієхер.
Рішення: Обрізати, витиснути і встановити волосся на місце для арок, які знаходяться під контролем.
Виправити:
1 Почистіть всі волоски за допомогою бобини, потім використовуйтелосьйонні ножиці для розрізання кінчиків волосся, які простягаються над верхнім краєм лінії брів, по одній по одному. (Зрізавши їх усім, з однієї відрізкою, виходить прямий край, який виглядає неприродним.)
2 Далі використовуйте пінцети із накидками, щоб вирвати бродячих волосся, які виростають поза стіною волосся, що визначає вашу природну форму брів. "Це може бути складно, тому я рекомендую йти до про," - говорить Петреску.
3. Завершіть із прозорим гелем для брів, щоб встановити волосся на місці, не затемнюючи їх.
Необхідні продукти: Revlon Brow Styling Gel (9 доларів США amazon.com), Tweezerman Brow Shaping Scissors & Brush ($ 19, tweezerman.com), і Саллі Хансен Броуз, що Wow Diamond Slant Tip Tweezer ($ 12, ulta.com).

Зверни увагу на: