/ / Як твіст твої брати без повного впливу на них

Як твіст ваших братів без повного впливу їх

жінка твіст брови

Коли справа доходить до брів, тенденції змінюються, якПогода. Одна річ, яка залишається послідовною: Ваше бажання мати гарну форму. І давайте бути справжнім, ми все одно вирили в той чи інший час. Ось чому ми звернулися до двох професіоналів, щоб отримати поради для тих, хто хоче пліснути, але боїться йти трохи далеко.

1. Заповніть свої брауни перед тим, як виграти
"Найкраще, що може зробити хтось, це заповнити їхброви перед тифуванням ", - говорить Зої Ван Джонс, художник брів та засновник студії Zoey Van Jones Brow Studio в Пасадені, штат Каліфорнія. Це тому, що все виглядає як бродячий волосся, коли це не чітко позначено, каже вона.

2. Не ходите без розуму на арку
"Більшість людей надто шикують арку, а потім залишають передню частину мосту, створюючи стручкову стручкову форму", - говорить Ван Джонс. Це не звучить дуже приємно, чи не так? Спробуйте використати трафарет, як Класичні трафарети Анастасії Беверлі Хіллз ($ 20, sephora.com), щоб керувати вашою рукою під час видалення волосся. Якщо ви задираєтеся трафаретом, заповніть нижню частину своєї дуги, щоб заздалегідь створити повну форму чола, говорить вона.

Перегляньте це відео для покрокових порад щодо чудових брів:

</ embed>

3. Тримайте решту вашого обличчя на увазі
"Ми хочемо сформувати наші брови і підкреслити нашеособливості ", - говорить Метт Шакік, спеціаліст з брів у Сприт і Бонд у Нью-Йорку. "Використовуйте свої арки, щоб визначити ваші очі і дати їм ліфт. Переконайтеся, що вони не пікові в центрі, тому що це зменшить ваше обличчя. Нарешті, брови повинні починатися з товщини і закінчитися в точці, яка прекрасно орієнтує очі ".

4. Почекайте
Ми всі нетерплячі, але коли справа доходитьброви, ви просто повинні мати невелику дисципліну і чекати, поки вони повністю виростуть перед формування їх. "Коли справа доходить до кінцевої мети з вашими брови, дайте їм час і дайте їм зрости", - каже Шакік. "Це може бути тортурами, але це буде варто чекати. Не створюйте небезпеку для структури або товщини, видаляючи волосся, що може, з часом, дати вам більш повний і більш повний чоло ".

5. Пропустіть збільшувальне дзеркало
Цей нас здивував, але це має сенс. "Ви тільки бачите один лоб за один раз, а не обидва разом (коли ви використовуєте збільшувальне дзеркало), і бачити їх поруч один з одним дозволяє для більш рівномірного матчу", - говорить Шакік.

Зверни увагу на: