/ / Ваш крок за кроком керівництво до чудових Brows у ваші 20, 30 і 40 років

Ваш крок за кроком керівництво до чудових Brows у ваші 20, 30 і 40 років

Ріанна, Софія Вергара, Кейра Найтли

Ми не можемо не бути одержимими чудовими брови. Завдяки таким знаменитим, як Кара Деллінгне, Софія Вергара та Лілі Коллінз, не тільки сміливий, нахабний лоб, але і стає дещо аксесуаром, який може зробити весь ваш погляд. Поки ваша форма обличчя, форма очей та стиль життя впливають на те, який тип брів найкраще підходить для вас, одним із часто забутих факторів є ваш вік. "З часом м'язи на нашому обличчі слабшають, тому настільки важливо підтримувати здорові брови протягом багатьох років, оскільки вони відбиваються з молодістю", - каже Джоі Хілі, експерт знаменитості в Нью-Йорку. Отже, де ви починаєте подорож до казкових брів? Ми звернулися до провідних гуру, щоб розкрити свої секрети, щоб зробити ваші брови великими, сміливими та красивими у будь-якому віці.

Ріанна

У свої 20 років ...

Вирощувати свої брови як можна більше. "Мета у двадцятих роках - при ріст волоссяйого пік - це вирощувати брови на більш повний погляд ", - каже Шеріл Ренелла, експерт з брюха в салоні та спа" Ченнінг "в Чикаго. Це означає, щипово тигнути, лише в областях, що знаходяться далеко за межами вашого діапазону. "Переповзання робить брови занадто далеко один від одного і може викинути всю форму, тому мета - зберегти ширину пальця між кожним чолом", - каже вона.

Заповніть брови для додавання гучності. Перейти на два відтінки темніше, ніж ваш колір волосся для aсміливий і об'ємний вигляд. "Я завжди рекомендую своїм клієнтам використовувати помад - колір тривалий і не має намальованого вигляду, як робить тонкий олівець", - каже Ренелла. Ми любимо Анастасія Беверлі Хіллз DIPBROW Помада (18 $, sephora.com). Він без розмивання, водонепроникний, поставляється в 11 різних тонах.

Укладіть угоду з гелем. "Оскільки жінки у своєму двадцятирічному віці вже чудовокольору, я б запропонував використовувати чіткий бровуючий гель або очистити туш, щоб додати форму і стиль без потемніння ", говорить Хілі. Для природного вигляду він рекомендує його самого Joey Healy Колекція брів Brow Structure Clear Set ($ 25, joeyhealy.com).

Кейра Найтлі

У твої 30 років ...

Заповніть лоб, але лише один відтінок темніший або легший. "Коли мова йде про додавання гучності і глибини, ви хочете зберегти такий природний вигляд, який доповнює обличчя", - каже Ренелла. "Зробіть це, залишившись ближче до натурального кольору".

Почніть відфарбування, щоб уникнути постійного зближення. "Тонування - відмінний варіант для жінок у цьому віцітому що це низький рівень обслуговування, і він темніє брову напівзавжди ", - говорить Ренелла. Не потрібно турбуватися про переробку своїх брів під час напруженого дня поруч або на цій зустрічі на вечерю!

Встановіть процедуру няньки, використовуючи сироватку. Ви отримали редкі патчі від надмірного пінгвіна, коли ви були молодшими (ми вас попереджали!)? Брови сироватки допоможуть волоссям рости і зберігати те, що ви володієте.

Софія Вергара

У ваші 40 років ...

Почніть піднімати брову. Ви хочете створити більший простір міжброву та орбітальний простір, область навколо вашого ока. "Це допоможе створити більш молодий зовнішній вигляд і відкрити обличчя, замість того, щоб потихнути його вниз", говорить Ренелла. І ні, вам не потрібна хірургія, щоб віддати речі підйомнику. Ви можете створити вигляд з макіяжу. Один урок: кадрувати свої брови за допомогою підсвічуванням. Просто натріть продукт вище і нижче ваших бровей і суміші, щоб покращити їх форму та надати вам більш визначену арку.

Прикріпіть свій природний відтінок. У цьому віці краще всього вибрати відтіноксхожий на те, що колись природно росли. "Ви можете помітити, що природний колір твоїх брів починає злегка посипати - це стадія, яка відбувається безпосередньо перед посиленням", - каже Ренелла. "Я рекомендую пом'якшення і потепління лобового тонусу, щоб додати більш молодого вигляду".

Використовуйте олівець замість порошку для більш м'якого вигляду. Більшість жінок у цьому віці все одно потребують наповнювача,але коли порошок або гель використовуються для того, щоб зробити трюк, тепер олівцем - це шлях. "Він намальовує більш тонку лінію і дає вам більше свободи для залучення та посилення певних областей", - говорить Хілі. "Хвіст брів повинен звузитися до чіткої точки, надаючи очам гарний підйом, а пік на вершині слід підкреслити ще більше підйому".

Зверни увагу на: