/ / 6 Брови не вдається і як їх виправити

6 Брови не вдається і як їх виправити

За Jaclyn Sciara для Beauty High

Враховуючи той факт, що брови є вашимиПриродна рамка для обличчя, як виглядають ваші брови, можуть визначити, як виглядає решта обличчя вашого тіла. Звичайно, вони можуть бути казковими, але вони також можуть бути трохи вперті, особливо коли вони намагаються їх формувати або фіксувати рідкі плями. все, що може статися неправильно з бровами в ці дні (надто пінгвінги, лисинки або алергія на воск, який ви отримуєте в салоні), там хороші шанси, що вам доведеться встановити брів у якийсь момент, отже ми " Підготуйте посібник із виживання брів різного роду, щоб допомогти вам усунути всі проблеми, які можуть побороти ваші брови. Прочитайте для виправлень!

1. Ні Арка
Якщо вам дали брови, які не мають арки, сподівайтесянеможливо втратити.Ви можете створити ілюзію одного з цим простим трюком: обтиріть брови вгору та кутом за допомогою щітки, що обертається, потім нанесіть підсвітку під зовнішньою половиною вашого чола, щоб привести світло до цього розділу. да, миттєва арка!

2. Переповнений
Того моменту, коли ти зрозумів, що ти пішовзанадто далеко від пінцета може бути страшним, але ми все там були. Отримаєте олівець для брів, який має два відтінки, легші за волосся на лобі, і коли-небудь настільки легко олівцем, що повертаються на форму, як ніби, повільно і м'яко наносячи олівець маленькі, короткі лінії, щоб імітувати ваші природні волосся. Послідовність використання порошку за допомогою кутова щітка, переконайтеся, що ваша брова суха і вільна від зволоження (інакше порошок ходить нерівномірно).

3. Пост-воскова червоність
Якщо у вас чутлива шкіра, нехай людина висипаєваші брови знають, щоб вони могли бути ніжними і використовувати віск, який працює з чутливістю. Спробуйте приймати антигістамінне зарання, щоб запобігти червоній шкірі або набрякам. Пізніше, якщо ви червоніють по червоному кольору, стежите за деяким вазеліном, щоб охолонути шкіру, і обов'язково застосовуйте також уночі, щоб він занурився і вилікував пошкоджену шкіру.

4. Лисинки
Для будь-яких розріджених ділянок лоб, ми рекомендуємопросто беручи простий чоповий порошок і злегка пилу частину пігменту з кутовою щіткою. Прослідкуйте за пробігом кисті, щоб переконатись, що колір рівномірно розподілений. Якщо пляма дуже велика, застосуйте сироватку для збільшення висипань до області, або навіть спробуйте Rogaine в зоні концентрації.

5. Невміло Броуз
Якщо ці волоски просто відмовляються добре рости,вам доведеться отримати маленьку пару носових брів, обтирати брови вгору щіткою чи зубною щіткою та нарізати будь-які волоски, які виходять далі, ніж ваші природні брови (а потім повторюйте чищення вниз). Обов'язково не обробіть занадто короткі, хоча, як ви можете принести інші питання. Тримайте брови на місці гелем брови.

6. Вирощування ваших братів
Терпіння є ключовим, коли справа доходить до вирощування вашогоброви Але, щоб трохи пришвидшити процес, тримати речі охайними та наносити сироватку на випадок висипки в область. Наповніть олівець брів дуже легким, щоб дати ілюзію брів, доки не зросте ваше природне волосся.

Більше від краси Краса:
Як позбутися від прищів

Зверни увагу на: