/ / 7 Супер-зволожуючі засоби для обличчя, які не дадуть вам блискучого лоба

7 супер-зволожуючих продуктів для обличчя, які не дадуть вам блискучих лоб

наповнені водою косметичні засоби

Там нічого цілком задовольняє, як великийсклянка льодяної води на спекотний літній день. Він гасить спрагу, охолоджує вас, пожвавляє ваше тіло, і це прикрашає знаменитості для кращої шкіри. Нещодавно мега-гідратор відбирає вашу водяну пляшку у вашу улюблену прибиральну шкіру.

"Вода не тільки важлива для нашого загалуздоров'я, а також для того, щоб наші клітини шкіри функціонували належним чином ", - каже Джошуа Зейхнер, М.Д., дерматолог у Нью-Йорку. "H2O-наповнені продукти дають нам новий спосіб доставити та підтримувати високий рівень гідратації для нашого обличчя і тіла".

Перевірте ці продукти, наповнені водою, що дають шкірі величезну ковтку чудовиськості.

наповнені водою косметичні засоби

Молочний макіяж Вода для охолодження

Це ваша одношарова дошка для зберігання холодуцього літа. Утримуйте цей холодний гель (суміш морської води та кофеїну) у своєму холодильнику, а потім використовуйте його для того, щоб набити шкіру, зніміть сумки під очима, і додати світиться фініш у будь-якому місці, де потрібно трохи збільшити.

Купити: $ 24, sephora.com

наповнені водою косметичні засоби

Д-р Джарт Вода-Повна гідрогельна маска

Підніміть рівень роси вашого обличчя, кинувши на водяний масляний лист. Спробуйте скористатись ним після довгого польоту, повного денного басейну чи пізньої ночі в місті, де ви мали забагато окулярів троянди.

Купити: 9 доларів США, аптека.com

наповнені водою косметичні засоби

Тарте тропічного лісу морської морської хвилі

Не можна зупинити мрійливість пляжу? Отримайте свій виправлення, посилюючи цю грізну суміш зволожуючої океанської води та пом'якшуючи морський екстракт квітки. Він тримає макіяж на місці, зменшує пори пори і освіжає втомлену шкіру.

Купити: 25 $, sephora.com

наповнені водою косметичні засоби

Фонд сироватки Stila Aqua Glow

Налаштування найкращого обличчя вперед ніколи не було простішим: цей легкий фундамент не тільки дає вам променистий сяйво, це також робиться з іонізованим H2O, який живить і зволожує.

Купити: $ 45, stilacosmetics.com

наповнені водою косметичні засоби

Origins Hit Refresh Охолоджуючий зволожувач з гавайською мінеральною водою

Вам не потрібно забронювати поїздку на Гаваї, щоб пожинатипереваги їх наповненої мінеральною водою. Це в цьому зволожувачі для охолодження тіла, яке ідеально підходить для зволоження і освіжання шкіри після тривалої пітної тренування.

Купити: 33 $, sephora.com

наповнені водою косметичні засоби

Водний гель Neutrogena Hydro Boost SPF

Теплі температури означають, що ви хочете носитибільш легкий одяг і кювет важкі обличчя зволожувачі. Застосовуйте цей гібрид водяного гелю щоранку, щоб позбавити колір обличчя та захистити від ультрафіолетових променів.

Купити: $ 19, neutrogena.com

наповнені водою косметичні засоби

Garnier Micellar Cleansing Water Все-в-1 Remover та очищення макіяжу

Ляжні дівчата, радійте! Ми знайшли ваш новий догляд за шкірою. Міцелярна вода формується з багатими антиоксидантами мінералами та знімає вологостійкий макіяж, а також очищує. Потрібно промити.

Купити: $ 9, garnierusa.com

Зверни увагу на: